Врвка, бикини и патики. Една од најбезобразните фотки на Јелена Крлеуша досега? (фото)

Бидејќи тоа е и работа а таа добро си ја работи, најконтровезната пејачка на балканот повторно провоцира, со истакнување на мегдан на своите атрибути и апозиции кои и ги подарила природата а пластичните хирурзи вешто ги дообликувале.

Таа инспирирана од сестрите Кардашијан кои ништо ново, објавија нови фотки со врвка бикини, не остана покуса и таа се (с)облече на такви бикини.

Таа на својот Инстаграм објави нова фотографија на која е во минијатурно било бикини скоро гола со патики и нормално привлече куп лајкови, „инстаграм гори“ и слични наслови низ медиумите.

Провокативната пејачка продолжува да биде во центарот на медиумското внимание и како ли ќе ни ги презентира нејзините атрибути и апозиции во деновите кои доаѓаат, ќе видиме наскоро.

Слични вести

Спорт