„Не е можно да има таков з*дник“: Бијонсе со новите фотографии ги „распамети“ фановите

Американската музичка ѕвезда Бијонсе на социјалните мрежи објави фотографија на која ги покажа своите атрубути, па направи хаос.

Имено, познатата пејачка позираше во новата колекција „Icy Park“, а со своите пози ја разбуди машката фантазија.

Бијонсе позираше во беж комбинација и ги истакна своите атрибути – затегнатите нозе и колкови, но и бруталниот задник.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/АДИДАС.КОМ

Таа наскоро ќе ја лансира колекцијата „Icy Park“, а „”Ivy Park“ ја лансираше претходната година.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/АДИДАС.КОМ

„Брутално изгледа“, „Задникот и многу поголем од вообичаено“, „Нема подобра дива од Бијонсе“, „Најзгодната пејачка“, „Не е рално да постои вакво нешто, а да е природно“; „Брутален задник“, се само некои од коментарите кои може да прочитаат.

Објавата за краток период доби нај милион лајкови.

Слични вести

Спорт