РИЈАНА ПОЛУГОЛА ГИ РЕКЛАМИРА НОВИТЕ БОКСЕРКИ

Пејачката и модна дизајнерка Ријана со провокативна слика од себеси, на Инстаграм ги претстави своите боксерки од новата линија на брендот „Севиџ икс Фенти“.

На сликата, таа на себе има само обетки, два ѓердана, прстен, нараквица, боксерките и своите тетоважи.

„Со телото одат и боксерките?“, праша глумицата Иса Рае, можеби по малку и зајадливо.

Повеќето коментари, сепак, беа воглавно позитивни.

Слични вести

Спорт